Главная » Повітряні кулі » Свічки, посуд, хлопавки » Свічки цифри в торт

Свічки в торт

Всі звикли до того, що Дня народження без торта не буває, адже саме цей атрибут у всіх викликає бурю позитивних емоцій, особливо у іменинника! І тут зовсім не важливо, скільки буде років імениннику, адже, коли в кімнаті з'являється святковий торт, то посмішка на обличчі з'являється мимоволі. Але, який же святковий торт без свічок!? Саме тому, якщо ви по-справжньому цінуєте і дорожите людиною, то вам обов'язково потрібно купити свічки для торта!

Чому свічки на День народження повинні опинитися в списку обов'язкових покупок:

 • завдяки їм торт стане істинною прикрасою свята;
 • вони порадують іменинника;
 • такий атрибут допоможе зробити безліч оригінальних фотографій.

Безумовно, не можна забувати і про таку важливу традицію Дня народження як задування свічок на торті. Є в цій процедурі щось магічне, адже іменинник в ці миті повинен загадати бажання, яке обов'язково збудеться. Усі люблять, коли їх бажання збуваються, і тому потрібно допомогти цьому процесу, і найпростіший спосіб — купити свічки для торта.

 • Свічка цифра два (2) парафінова для торта 6902-0539
  Свічка цифра два (2) парафінова. Ціна - 22 грн. Висота 7 см. З білою рельєфною окантовкою. Свічка для торта у формі цифри дві завжди допоможе імениннику згадати скільки йому років
 • Свіча, цифра, трійка 3, з посмішкою, в торт, на День Народження 6902-0341
  Свічка цифра Трійка (3) з посмішкою в торт на День Народження. Ціна - 22 грн.
 • Свічка в торт блакитна цифра 1 одиничка, один 6902-1011
  Свічка в торт блакитна цифра 1. Ціна 15 грн. Висота свічки «Блакитна цифра одиничка, один» - 10 см
 • Свіча, цифра, одиничка 1, з посмішкою, в торт, на День Народження 6902-0337
  Свічка цифра Одиничка (1) з посмішкою в торт на День Народження. Ціна - 22 грн.

С этим покупают
 • С Днем Рождения

Різнобарвні, яскраві та святкові — так можна коротко охарактеризувати те, якими мають бути свічки в торт. Особливий вид такого виробу — свічки цифри на торт. Шляхом простих математичних підрахунків ви можете створити те число, яке необхідно з свічок. Імениннику 20 років? Купуйте двійку і нулик. 16 років — свічки одинички і шістки чекають вас!

Свічки на День народження прикрасять ваше свято!

Задувати свічки на торті — дія, яка принесе безліч позитивних емоцій не тільки іменинникові, але і гостям, адже в цей момент можна вдосталь пошуміти і посміятися, допомагаючи винуватцеві торжества. Важливим моментом, який не можна упустити при виборі свічок для торта, є їх якість. Ніхто ж не хоче, щоб свічки погасли до того, як їх побачив іменинник? Свічки, які ви купуєте у нас, горять яскраво, довго і приносять тільки позитивні емоції! Всі вони виготовлені з екологічно безпечних речовин, які до того ж при горінні не дають ніякого запаху.

Також у нас в асортименті є кілька неймовірних варіантів свічок в торт, які точно не залишать нікого байдужими — магічні свічки і свічки, які горять різними кольорами! Магічні свічки в торт призначені для тих іменинників, які мають багато бажань, а не одне. Загасивши таку свічку, через мить вона загориться знову. Магія, яка дозволить іменинникові втілити в життя відразу кілька своїх заповітних бажань.

Також ви можете купити свічки, які горять червоним, жовтим, зеленим, синім кольором і які додадуть фарб на торжестві!

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ