Главная » Фольга » Птахи Angry Birds

Повітряні кулі птахи Angry Birds

Злі пташки «Angry Birds». Колекція пташок з популярної гри «Енгрі Бердс». У нашому асортименті є 5 видів птахів і відповідних їм фольгованих куль. Купити птицю «Angry Birds» можна як на дитяче свято, так і на веселий корпоративний захід.

Латексні кулі з гелієм і з печаткою пташок порадують Вас і ваших дітей. Великі і веселі пташки літатимуть у Вас під стелею більше тижня.

 • повітряна кулька пташка червона Angry Birds 6607-1489
  повітряна кулька пташка червона Angry Birds 150 грн
 • кулька з гелієм круглий з жовтою птахом Angry Birds 6602-1643
  кулька з гелієм круглий з жовтою птахом Angry Birds - 85 грн
 • повітряна куля пташка Angry Birds Чорна бомба 6607-1492
  повітряна куля пташка Angry Birds Чорна бомба - 150 грн
 • кругла повітряна куля з рожевою птахом Angry Birds 6602-1646
  кругла повітряна куля з рожевою птахом Angry Birds - 85 грн (45см)

Великий чорний птах Бомб одна з найбільш грізних. При попаданні птиці в ціль вона нагрівається і все вибухає навколо завдаючи істотної шкоди. Розмір кульки 63 см і наповнюється гелієм. Коло з чорною птахом — 45 см.

Червоний птах Ред одна з перших пташок, з якої починається гра. Вона ж є символом гри і звук її цвірінькання поруч з Вами змушує посміхнутися. Червоний птах надувається гелієм. Розміри 63 см. Червоне коло з пташкою — 45 см.

Зелений король свиней, він же Бос з короною на маківці. Зелена свиня зі злорадної посмішкою завжди отримує по морді особи, але в останніх версіях ігор можна пограти і на темній стороні свиней. Зелена фольгована куля Свиня Король наповнюється гелієм і внизу прив'язується стрічка. Розмір кульки 63 см. Круглий куля зі свинею — 45 см.

Жовтий птах Чак має трикутну форму голови. Ось цією самою головою він здатний прискорюватися і змінювати траєкторію. З легкістю розбиває дерев'яні конструкції, але лід і метал йому не під силу. При наповненні кульки гелієм прив'язуємо жовту стрічку.

Бойова рожева пташка Стелла. Скромність пташці не перешкода, і в грі «Енгрі Бердс» вона випускає мильні бульбашки, а в інших іграх притягають промені. Також рожева скромниця Сталл, при кожному вильоті з рогатки видає неперекладними гру слів з використанням місцевих ідіоматичних виразів. Коло з рожевою пташкою такий же яскравий і прикольний як і інші.

Купити кульки у вигляді птахів з колекції ігор «Енгрі Бердс» можна у нас в офісі або замовити доставку за адресою. Доставка куль пташок «Angry Birds» здійснюється кур'єрською службою нашої компанії.

Більше повітряних куль з тематики Злі пташки можна подивитися на російській версії сайту

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ