Главная » Кулі з гелієм » Радянські мультфільми

Кульки з радянськими мультфільмами

Захоплюючі, добрі, повчальні - так можна коротко позначити головні якості радянських мультфільмів. На них виховане не одне покоління і сьогодні вони знову знаходять популярність. Кожен батько хоче, щоб його дитина виросла добрим, а тому й оточувати його повинні речі, які приносять радість! На непросте питання, як же викликати радісну посмішку у дитини, є проста відповідь - купити повітряні кульки!

Чим так підкорюють серце повітряні кульки з мультяшними героями:

 • вони яскраві, барвисті і добрі;
 • з ними знову повертаєшся в дитинство;
 • вони ще й літають довго!

Цей список застосуємо також і до всіх повітряних куль, але у випадку з кульками, на яких зображені герої радянських мультфільмів, він справляє потрійний ефект! Все ж з дитинства знайомі з персонажами добрих радянських мультфільмів? Давайте нагадаємо, хто ж герої нашого дитинства!

 • «Простоквашино» вітає з днем Народження. Круглий повітряних куля з малюнками героїв улюбленого мультфільму 6602-2021
  «Простоквашино» вітає з днем Народження. Круглий повітряних куля з малюнками героїв улюбленого мультфільму. Застосовується для прикраси дитячого дня народження
 • Круглий фольгований куля з Вінні Пухом і п'ятачком і написом «З Днем народження!» 6602-2023
  Круглий фольгований куля з Вінні Пухом і п'ятачком і написом «З Днем народження!». Підходить для композицій у поєднанні з гелієвими кульками та малюнками з мультфільму «Вінні Пух»
 • Повітряна кулька з героями з улюбленого мультфільму «Карлсон» і написом «З Днем народження!» 6602-2025
  Повітряна кулька з героями з улюбленого мультфільму «Карлсон» і написом «З Днем народження!». Приклади композицій можете подивитися нижче на сторінці
 • Круглий фольгований кульку з героями мультфільму про «Карлсона» 6602-2026
  Круглий фольгований кульку з героями мультфільму про «Карлсона» і написом з двох сторін - «Вітаю» і «З Днем варення!» Шарик наповнюється гелієм і подарувати можна як один такий кульку, так і велику композицію з додаванням латексних куль з малюнками з мультфільму «Карлсон»
 • Повітряні кульки з героями «Простоквашино» і привітань з Днем Народження 6503-1394
  Повітряні кульки з героями «Простоквашино» і привітань з Днем Народження. Призначена для прикраси дитячого дня народження.
 • Гелієві кульки з Вінні Пухом і п'ятачком і написом «З Днем народження!» 6503-1397
  Гелієві кульки з Вінні Пухом і п'ятачком і написом «З Днем народження!». Підходить для композицій у поєднанні з фольгованого кулями і малюнками з мультфільму «Вінні Пух»
 • Повітряна кулька з гелієм і малюнком героїв мультфільму «Крокодил Гена» 6503-1400
  Повітряна кулька з гелієм і малюнком героїв мультфільму «Крокодил Гена»
 • Гелієві кульки з героями мультика про «Карлсона» і написом «З Днем Народження!» 6503-1403
  Гелієві кульки з героями мультика про «Карлсона» і написом «З Днем Народження!» Для подарунка частіше замовляють велику композицію з додаванням фольгованих кульок з малюнками з мультфільму «Карлсон»
 • повітряна куля з персонажами з мультфільму «Простоквашино» 6602-2022
  Яскравий повітряна куля з персонажами з мультфільму «Простоквашино» які вітають Вас і Ваших близьких з Новим роком. Для прикраси свята краще використовувати в композиціях поєднання фольгованих і латексних куль з малюнками з тематики мультфільму «Простоквашино»
 • повітряна кулька з героями мультфільму «Вінні Пух» 6602-2024
  Гелієвий повітряна кулька з героями мультфільму «Вінні Пух» написом «З Новим роком!». Для прикраси дитячого свята разом з фольгованого кулями рекомендується використовувати латексні кулі з тематики «Вінні Пух»

Зустрічайте найпопулярніших героїв мультфільмів на повітряних кулях:

 • Вінні Пух і його друзі;
 • Карлсон і Малюк;
 • Крокодил Гена і Чебурашка;
 • Дядя Федір, Шарик, Матроскін, листоноша Пєчкін.

Кожне з цих імен викликає тільки найпозитивніші емоції! Звичайно, сьогодні для дітей випускають велику кількість мультфільмів з новими героями, але такої любові, як добрі мультяшки радянських часів вони не викликають. Весь секрет у їх доброзичливості та щирості! Таким набором позитивних якостей не може зрівнятися жоден сучасний герой мультфільму.

Щоб подарувати радість своїй дитині вам потрібно зовсім небагато!

Великий оберемок повітряних кульок, подарованих дитині - це 100% гарантія того, що день буде висвітлено дитячими посмішками! Саме це головне завдання, яке переслідує кожен батько, напередодні свята у його дитини. Ми допоможемо вам досягти її, причому ми можемо запропонувати найширший асортимент приголомшливих повітряних кульок, ціна на які буде більш ніж вдалою для покупця!

Такими кульками можна прикрасити практично будь дитяче свято. Та що там дитячий! Навіть найсерйозніші дорослі зможуть від душі порадіти таким подарункам! А якщо зібрати з таких кульок барвисті композиції, то можна домогтися просто приголомшливого ефекту! Допомогти зібрати найфантастичніші композиції з радістю допоможуть вам наші оформлювачі. З готовими прикладами таких композицій ви можете ознайомитися тут.

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ