Главная » Повітряні кулі » Народження дитини

Повітряні кулі на народження дитини

Найбільш радісна подія в житті людини — це, безумовно, народження дитини. Незважаючи на турботи, які супроводжують виписку з пологового будинку молодої мами і дитини, одним з найважливіших моментів є організація зустрічі з пологового будинку.

Наша компанія допоможе вам зробити сюрприз для молодої мами і малюка — скласти і доставити композиції з повітряних кульок на виписку з пологового будинку.

У нашому асортименті — різнокольорові гелієві дитячі повітряні кулі і кулі з печаткою, фольговані фігури — Коляска, Ніжка, Лелека, Соска, Карапуз. При комплексному оформленні кімнати або квартири зробимо красиві написи: «Спасибі за сина» та «Спасибі за дочку».

фольговані повітряні кульки на виписку з пологового будинку прикраси з повітряних кульок на виписку з пологового будинку Кулі з гелієм для хлопчика, народження і зустріч з пологового будинку. Кулі з гелієм для хлопчика, народження і зустріч з пологового будинку.

Фольговані кулі

Швидкі прикраси

Кульки з гелієм для хлопчиків

Кульки з гелієм для дівчаток

Повітряні кулі на виписку з пологового будинку — чудовий подарунок!

Кожен майбутній батько знає точну дату народження малюка, але, тим не менш, множинні клопоти можуть затьмарити таку важливу подію, як виписка з пологового будинку. Оформлення кулями зустрічі новоспеченої мами стане для неї приємним подарунком, а також проявом належної уваги.

Запуск повітряних куль біля пологового будинку буде одним з перших спогадів у вашому фотоальбомі. Це буде найкраще привітання для вашої дитини і його мами. Така хмара куль викличе масу позитивних емоцій під час швидкої фотосесії, які особливо необхідні в такі хвилини! Це самий незабутній і зворушливий подарунок, яким можна привітати маму і новонародженого при виписці з пологового будинку. Решта оформлення повітряними кулями може бути замовлено додому, яке наші хлопці підготують заздалегідь, і буде хорошим продовженням сюрпризів і подарунків на народження дитини батькам малюка.

Ми пропонуємо комплексне прикрашання повітряними кулями виписки з пологового будинку. Нижче на фото представлені варіанти оформлення входу в пологовий будинок і кімнату малюка. Ці дитячі повітряні кулі послужать першого подарунком вашому новонародженому і мамі та прикрасять сімейне фото.


Яндекс.Метрика

ВВЕРХ