Ми переїхали

Самовивіз на Васильківській 2 (Голосіївська)

Магазин на Мазепи 6В - зачинено

Українські образливі кульки

Образливі кульки на свято

Ні хріна собі, оце так новина! Ми звикли радувати своїх клієнтів постійними новинками, бо це круто, отож довго сидіти без діла не змогли та вирішили, що було в би вкрай несправедливо, якщо українці не могли б привітати своїх друзів та рідних нашими фірмовими «оскорбинками». Щоби довести, що українська мова не тільки співуча, а ще й креативно прикольна, ми випустили першу партію образливих кульок.

Нафіга вони треба, та що з ними робити?

Образливі кульки – це синергія креативу і рекордного почуття гумору. Вони ні в якому разі не призначені для образ, хоч так і називаються, бо їх головне призначення – викликати вибух сміху. Ні, ну звісно кожен може спробувати комусь насолити за допомогою них, але зробити це буде нелегко, адже як не крути, а якщо напис «Стерво схиблене» буде на повітряній кульці, то воно якось і прийметься по-іншому. Згодні?

Отож, для чого ці кульки треба? Ну, по-перше, це не банальний спосіб привітати вашого друга чи близьку людину. Кожен з нас знає, як набридають оці з року в рік одні й ті ж привітання на кшталт «Здоров’я, наснаги, вдачі…», «Головне добробут в сім’ї…» бла бла бла. Отож час вигадати щось по-справжньому веселе і від якого не буде нудити. Навіть більше — треба щось таке, від чого у всіх лопнуть животи від сміху. А тут, бац, і образливі кульки! От що вам було треба! Подаруйте своєму другу кульку з написом «Казковий довбоконик» і ви побачите, що таке новий рівень дружби! А для коханої є пестливий і сексі напис «Улюблена хвойдочка»… слова зайві, повірте реакція буде офігенна!

Образливі кульки чорного кольору

Далі, тільки краще! От уявіть собі скільки ж усіляких подарунків існує та англійською мовою і російською мовою, а от з українською біда! Ні, ну реально ж фігня виходить! Ось чому ми категорично вирішили, що цю прикрість треба виправити. Детально вивчивши словник українських лайливих слів (блін, а скільки всього там крутого начиталися!) ми обрали найкрутіші та найнеймовірніші, щоб точно вас здивувати. Отак і з’явилися образливі кульки українською мовою. Якщо інші компанії тільки думають про такий сміливий крок, то ми вже його виконали та тепер ви маєте можливість насолоджуватися образливими повітряними кульками з написами рідною мовою. Лайтесь рідною мовою, бо вона о#уэнно крута!

Як не облажатися з вибором?

Тут все максимально просто! По-перше, кульки однозначно треба замовляти в нас, бо більше ніде ви їх не знайдете. По-друге, подумайте який напис підійде людині найкраще, адже для когось це може бути «Геть псих», а для когось «Повному пофігісту». А ще одна порада – чим більше таких кульок буде, тим кращий ефект вони викличуть. Отож не варто економити на радості людей, які вам дорогі, інакше нафіга це все треба?

Введите имя и номер телефона

Авторизация

Войдите через социальную сеть

Вход

Логин *

Пароль *

Забыли пароль?