Главная » Лайливі кулі українскою

Українські образливі кульки - 100% позитиву!

Образливі кульки на свято

Ніхріна собі, оце так новина! Ми звикли радувати своїх клієнтів постійними новинками, бо це круто, отож довго сидіти без діла не змогли і вирішили, що було в б вкрай несправедливо, якщо українці не могли б привітати своїх друзів та рідних нашими фірмовими «оскорбинками». Щоби довести, що українська мова не тільки співуча, а ще й креативно-прикольна, ми випустили першу партію образливих кульок, які вже можна побачити тут!

Нафіга вони треба, та що з ними робити?

Образливі кульки — це синергія креативу і рекордного почуття гумору. Вони ні в якому разі не призначені для образ, хоч так і називаються, бо їх головне призначення — викликати вибух сміху. Ні, ну звісно кожен може спробувати комусь насолити за допомогою них, але зробити це буде нелегко, адже як не крути, а якщо напис «Стерво схиблене» буде на повітряній кульці, то воно якось і прийметься по-іншому. Згодні?

Отож, для чого ці кульки треба? Ну, по-перше, це не банальний спосіб привітати вашого друга чи близьку людину. Кожен з нас знає, як набридають оці з року в рік одні й ті ж привітання на кшталт «Здоров’я, наснаги, вдачі…», «Головне добробут в сім’ї…» бла бла бла. Отож час вигадати щось по-справжньому веселе і від якого не буде нудити. Навіть більше — треба щось таке, від чого у всіх лопнуть животи від сміху. А тут, бац, і образливі кульки! От що вам було треба! Подаруйте своєму другу кульку з написом «Казковий довбоконик» і ви побачите, що таке новий рівень дружби! А для коханої є пестливий і сексі напис «Улюблена хвойдочка»… слова зайві, повірте реакція буде офігенна!

Образливі кульки чорного кольору

Далі, тільки краще! От уявіть собі скільки ж усіляких подарунків існує і на англійській мові і на російській мові, а от з українською біда! Ні, ну реально ж фігня виходить! Ось чому ми категорично вирішили, що цю прикрість треба виправити. Детально вивчивши словник українських лайливих слів (блін, а скільки всього там крутого начиталися!) ми обрали найкрутіші і найнеймовірніші, щоб точно вас здивувати. Отак і з’явилися образливі кульки на українській мові. Якщо інші компанії тільки думають про такий сміливий крок, то ми вже його виконали і тепер ви маєте можливість насолоджуватися образливими повітряними кульками з написами на рідній мові. Лайтесь на рідній мові, бо вона о#уэнно крута!

Як не облажатися з вибором?

Тут все максимально просто! По-перше, кульки однозначно треба замовляти в нас, бо більше ніде ви їх не знайдете. По-друге, подумайте який напис підійде людині найкраще, адже для когось це може бути «Геть псих», а для когось «Повному пофігісту». А ще одна порада — чим більше таких кульок буде, тим кращий ефект вони викличуть. Отож не варто економити на радості людей, які вам дорогі, інакше нафіга це все треба?

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ