Главная » Повітряні кулі » Сезонні свята » Хелловін

Повітряні кулі на Хеллоуїн

В Україні свято Хелловін прийшов не так давно, але ставлення до свята вже істотно змінилося. З химерного американського свята Хеллоуїн впевнено перетворюється у всіма улюблене і очікуване торжество. Страшно веселе свято Хелоуін або День всіх Святих відзначається 31 жовтня! Повітряні кулі гарбуза, скелети, павуки та інша нечисть, якщо не налякають, то вже точно порадують вас в цей день. Особливим ритуалом є оформлення приміщення на Хеллоуїн. За допомогою нескладних декорацій для оформлення залу, Ви можете з легкістю створити веселу атмосферу цього специфічного свята в своєму будинку, магазині, кафе або офісі. Необхідно пам'ятати, що квітами цього свята є, звичайно ж, чорний, помаранчевий і колір привидів.

Фольговані кулі Кулі з гелієм на Хеллоуїн

Хеллоуїн - переддень Дня всіх святих. За традицією в цей день душі всіх померлих американців повертаються до рідних домівок - і то, що вони повертаються в теперішньому образі - так це витрати! Під загальний шумок кияни та гості столиці вбираються під «янкі» і з задоволенням какао лякаються при вигляді один одного.

Компанія «Світ Шариков» забезпечує величезний вибір композицій з повітряних куль на найвишуканіший смак. Хочете відсвяткувати напередодні Дня всіх святих в колі друзів, або просто збираєтеся організувати життєву вечірку - наші дизайнери перетворять цей день в найяскравіший і запам'ятовується ніч в цьому році!
Наші майстри дизайну і твістінг спорудять фігурки з повітряних куль - скелети, відьми, павуки, гарбуза. Прикрасимо вхідну групу на заході і оформимо в «страшненькому» стилі ваше свято.
у Вас є ідеї і бажання?
Телефонуйте нам прямо зараз, щоб було страшно прямо потім.


С этим покупают
  • Фольгированные шары на Хэллоуин

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ