Главная » Повітряні кулі » Швидкі подарунки » Як прикрасити Новий Рік 2016?

Новорічне оформлення повітряними кулями

Новорічна метушня може кожного вибити з сил, адже все потрібно зробити і все встигнути, а часу так мало. Знайома ситуація? Тоді зовсім не дивно, що ви можете забути про головне — прикрашання Нового Року! Безумовно, купити подарунки найважливіше завдання, але от якщо забути про святкове оформлення приміщення, в якому буде проходити торжество, то провалу просто не уникнути. Для вас у нас є чудова новина — економний варіант, який дає розкішний і миттєвий результат існує!

Прикраса кулями Нового Року — ваша можливість створити диво у своєму домі!

Новорічні повітряні кулі можна без тіні перебільшення назвати універсальним видом прикрас на Новий Рік, адже вони впишуться в будь-який сценарій і інтер'єр приміщення. Це означає, що за допомогою таких чудових помічників, як повітряні кулі на Новий Рік ви можете зробити:

 • новорічне оформлення квартири або будинку;
 • новорічне оформлення офісу;
 • новорічне оформлення магазину;
 • новорічне оформлення сцени.

Погодьтеся, досить вражаючий показник! Особливо враховуючи те, що купити новорічні повітряні кулі може дозволити собі кожен!

 • Санта з друзями. Велика переносна композиція до Нового року 2408-1125
  Санта з друзями. Велика переносна композиція до Нового року. Зверху літає весела кулька Санта. Під ним два великі кулі Баблс. За бажанням замовника нижні кулі можна замінити на звичайні латексні з гелієм.
 • Прикраса нового року новорічними кулями 2409-0003
  Прикраса нового року новорічними кулями. Фонтан з двох фольгованих і трьох гелієвих кульок з новорічною тематикою
 • Фонтан з шести куль полька і великої ялиночки 2408-1117
  Фонтан з шести кульок полька і великої ялинки. Стрічечки кульок кріпляться до невеликого красивого грузика.
 • Новорічний фонтан. Зверху велика центрова куля Баблс, з малюнком Діда Мороза на санях з оленями 2408-1121
  Новорічний фонтан. Зверху велика центрова куля Баблс, з малюнком Діда Мороза на санях з оленями. Під ним два ряди куль з новорічною печаткою. Всі кулі з обов'язковою обробкою Хай-Флоат. Внизу стрічечки кріпляться до новорічного грузика.

У нас є новорічне оформлення повітряними кулями, яке приведе вас у захват!

Щоб всі гості на вашому святі залишилися задоволеними і їх ще довго зігрівали приємні спогади про розкішне торжество, ви повинні в першу чергу бути оригінальними. Цього дуже легко досягти, якщо скористатися допомогою перевірених помічників у створенні святкового настрою — новорічних повітряних кульок. Вони яскраві, добрі, святкові та ще й літають довго! Таке 100% кожному сподобається! А якщо включити фантазію і застосувати трішки майстерності, то з повітряних куль можна створити просто сенсаційні прикраси на Новий Рік!

Найпопулярніші види прикрас повітряними кулями Нового Року:

 • новорічні цифри 2016 з куль;
 • Дід Мороз з куль;
 • гелієві кульки у формі сніжинок, ялинок, з новорічними написами під стелю;
 • фонтани, гірлянди, арки.

Більш того, будь-яку вашу ідею з оформлення Нового Року повітряними кулями ми зможемо втілити в життя! Ми раді бачити оригінальних замовників! Підібрати гелієві новорічні повітряні кулі ви можете тут.

Хочете чогось більш яскравого і незвичайного? Тоді до вашої уваги багатий асортимент фольгованих повітряних куль, з яким ви можете ознайомитися тут.

З прикладами готових новорічних оформлень повітряними кулями, які створені нашими декораторами, ви можете ознайомитися тут.

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ