Главная » Повітряні кулі » Швидкі подарунки » День Народження - Фонтани і стійки

Кульки на День Народження

Хочете щоб ефект від привітань з Днем Народження був неймовірним? Тоді ваш вибір однозначно повинен бути на користь рішення купити повітряні кульки на День Народження! Перевірено і доведено на досвіді, що свято буде по-справжньому веселим тільки тоді, коли в його оздобленні будуть кулі на День Народження!

Повітряні кулі на День Народження подобаються всім, тому що вони:

 • яскраві;
 • святкові;
 • асоціюються з дитинством;
 • довго літають!

 • Стійка з повітряних куль 2401-0301
  Стійка з гелієвих повітряних кульок та великої фольгованої кулі - Ціна 225 грн.
 • Композиція з кульок на День Народження 2401-0348
  Композиція "Нам завжди буде 16" на День Народження дівчині чи жінкі. Ціна - 675 грн. Композиція з двох цифр, які зв'язуються разом додатковими кульками.
 • Фонтан з кульок з зображенням Вінні Пуха 2401-0123
  Повітряні кулі дитині в стилі Вінні Пух. Ціна - 530 грн. У композицію включені дві кульки Баблс з малюнком з мультфільму Вінні Пух і три латексних кульки
 • Композиція з фольгованими кульками на День Народження 2401-0007
  Кекс з днем Народження. Ціна - 435 грн. Великий кекс з вишенькою, тематичною фольгою і латексними кулями. Вся композиція кріпиться до невеликого грузика.

С этим покупают
 • Человечки

 • Фонтаны

 • Стойки

Немає такої людини, яка б залишилася байдужою від подарунка, до якого йдуть на додаток повітряні кулі! Більш того, можна з упевненістю говорити, що й самі по собі кульки надувні є чудовим подарунком! Неважливо. Скільки буде років імениннику, чим він буде займатися і які у нього переваги — подаруйте йому повітряні кулі, і ви побачите, як задоволена і щира посмішка осяє його обличчя! Якщо у вас в планах подвоїти ефект від такого подарунка, то оптимальним вибором буде прикраса кулями на День Народження. Найпопулярнішими і простими видами прикраси повітряними кулями свята є фонтани і стійки з кульок.

Композиція з куль до Дня Народження — ваше геніальне рішення!

Чим більше кульок, тим краще — з цією істиною погодитися кожен. Особливо люблять отримувати кулі з гелієм на День Народження діти, адже для них це найперша ознака свята. Якщо ви вже подбали про покупку подарунка, то настав час подумати і про святкове оформлення всієї процедури його вручення! Замовити композиції з куль в такому випадку буде вашим кращим рішенням, адже ефект від такого придбання буде миттєвим! Такий подарунок покаже наскільки вам дорогий іменинник.

До складу композиції з куль до Дня Народження можуть входити як латексні, так і фольговані кулі. Як правило, фонтан має кілька рівнів з латексних куль, а зверху знаходиться велика фольгована кулька. Звичайно, ви можете замовити і свій унікальний дизайн фонтану або стійки, адже оригінальність вітається у всьому! Повідомте нашим менеджерам, який саме варіант вам до душі і ми створимо для вас казку!

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ