Главная » Повітряні кулі » Доставка куль

Доставка повітряних куль у Києві

Цілодобова доставка куль і композицій по Києву зі вкладеними анонімними (і не дуже) поздоровленнями. Послуга доставки платна і не є обов'язковою. Будь-яку вподобану композицію або фігуру можна замовити і забрати з нашого магазину щодня з 9:00 до 19:00 і вручити самостійно.

Доставка повітряних куль здійснюється в день заходу (свята) або напередодні, у відповідний час для замовника з діапазоном часу +/- 1:00.

Мінімальна вартість замовлення при доставці — від 250 грн.Доставка, куль, термінова, Київ, гелієві, кулі, центр
 
Доставка куль за попередніми замовленнями:
  • Ппо Києву:
з 9:00 (10:00) ранку до 19:00 вечора — 70 грн
після 18:00 (19:00) і до 9:00 вартість доставки повітряних куль від ... — розраховується індивідуально, залежно від місця і часу замовлення.
  • По київській області:
від 100 грн (легко повеземо і в Бровари та в Кончі Заспи, в Вишневе і в Козин).
  • По Україні: обговорюється індивідуально.

Термінова доставка кульок сьогодні на сьогодні — від 70 грн.

Дуже термінова доставка на зараз — від 70 грн (залежить від району міста) і обговорюється індивідуально.

Самовивіз повітряних куль.

І пам'ятайте, завжди можливий самовивіз з нашого магазину. Телефони та місце розташування на карті подивіться заздалегідь в «Контактах».

Компанія «Світ Куль» не несе відповідальність за товар, який транспортується самостійно.


Оплата.

Оплатити повітряні кулі можна кур'єру при отриманні, в нашому магазині (з 9:00 до 19:00) або ще трьома способами. Більш докладно можна подивитися перейшовши  за посиланням ...

У разі безготівкового розрахунку – заявка береться в до роботи тільки після 100% оплати. Деякі замовлення вимагають обов'язкової передоплати і не розглядаються до її внесення. Менеджер може розповісти всі умови оплати.


Потрібно! Краще знати!

Властивості і характеристики замовленого вами товару уточнюйте у менеджерів при оформленні замовлення. При отриманні повітряних куль  – уважно перевіряйте комплектність, візуальне відповідність, наявність пошкоджень. Претензії за даними пунктам після прийняття замовлення, не розглядаються.

Якщо потрібен монтаж або прикрасу за допомогою замовлених товарів, повідомте про це менеджеру при оформленні замовлення, тому деякі види монтажу є платними.

 

 

 Популярні сторінки:

  1. Гелієві кулі. Повітряні кульки з малюнком
  2. Фольговані кулі на день Народження
  3. Кулі цифри всіх кольорів і розмірів
  4. Сяючі кульки. Гелієві кулі зі світлодіодами 

 


Яндекс.Метрика

ВВЕРХ