Главная » Фольга » Народження дитини

Повітряні кулі в пологовий будинок до народження дитини

Для виписки з пологового будинку хлопчиків ми пропонуємо композиції в блакитних і синіх тонах з додаванням білого кольору. Як правило замовляють фонтани з поєднанням латексних і фольгованих кульок.

Основна центральна куля такої композиції — велика фольгована куля або баблс. Популярні кулі — карапуз, блакитна соска або стопа, блакитний ведмедик з пляшкою на шиї, або лелека з поздоровленням на народження хлопчика, фольгований кулю у формі коляски для хлопчика. Чудовим доповненням до такого букету будуть сині, блакитні, білі, фіолетові латексні однотонні гелеві кульки або красиві кулі з печаткою.

 • Рожева пляшечка «It's A Girl!» 7443-4147
  Рожева пляшечка «It's A Girl!» Ціна - 85 грн. Шарик з гелієм для прикраси кімнати дівчинки. Розмір кульки - 55 см.
 • Ніжка блакитна «It's A Boy» до виписки з пологового будинку 7443-4148
  Ніжка блакитна «It's A Boy» до виписки з пологового будинку. Ціна - 95 грн. Розмір кульки - 55 см. Для прикраси зустрічі хлопчика і мами з пологового будинку.
 • Повітряна куля рожеве Брязкальце для дівчинки 7543-4240
  Повітряна куля рожеве Брязкальце для дівчинки. Ціна - 175 грн. Гарна повітряна кулька, з написом «Це Дівчинка!» Для прикраси кімнати малятка і квартири до народження дитини в сім'ї. Розмір кульки - 90 см.
 • Повітряна куля Блакитний ведмежа для народження хлопчика 7543-4503
  Повітряна куля Блакитний ведмежа для народження хлопчика. Ціна - 215 грн. У лапах тримає сердечко з написом «It`sa Boy». Розмір кульки з гелієм - 75см.

Для виписки з пологового будинку дівчинки ми пропонуємо «Швидкі подарунки» в рожево–білих тонах. У букетах для новонародженої дівчинки краще поєднуються кулі рожевого кольору у формі ведмедика з пляшкою і соскою, стопи малятка з поздоровленням, рожеві лелека, коляска і пустишка. Доповнити ці кулі можна гелевими латексними кульками рожевого, малинового і білого кольорів.

Гарний подарунок друзям з новонародженим буде хмара з повітряних кульок. При зустрічі мами і малюка, Ви дружною компанією можете запустити гелієві кулі в небо. Такий подарунок викличе масу позитивних емоцій, які особливо необхідні в такі хвилини! Це найяскравіший і зворушливий подарунок, яким можна привітати маму і новонародженого при виписці з пологового будинку.

Також Ви можете замовити прикрасу кулями кімнати малюка, що буде кращим поздоровленням на народження дитини батькам малюка.

Всі 56 фольгованих кульок можна подивитися на російській версії сайту в розділі «Фольгірованние кулі в пологовий будинок»

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ