Главная » Фольга » Піратські повітряні кулі

Піратські повітряні кулі - сміливий подарунок!

Часто так буває, що напередодні свята ми починаємо турбуватися з приводу подарунка, тому що хочемо виглядати оригінально і принести радість своїм презентом. У такі моменти потрібно слідувати декільком правилам, які допоможуть уникнути провалу.

Як правильно вибрати подарунок:

 • дізнатися, що подобатися імениннику;
 • визначитися, де буде проходити святкування;
 • купити повітряні кулі.

Безумовно, ви звернули увагу на третій пункт. У цей список пункт потрапив не просто так, адже кулі - основа святкового настрою на будь-якому заході, тому що вони у всіх викликають тільки позитивні емоції.

Які повітряні кульки популярні і у дітей, і у дорослих?

Правильна відповідь на це питання - кульки з піратською тематикою! Після того, як на екрани вийшла легендарна серія фільмів «Пірати Карибського моря» шанувальників піратської тематики значно збільшилася. Сьогодні дуже часто проводять тематичні вечірки, і мейнстрім зараз - пірати! Закупивши повітряні кулі з піратськими малюнками, прикрасивши місце проведення декораціями і одягнувшись у відповідні костюми, ви зможете з головою зануритися в захоплюючу піратську життя!

 • Квадратна фольгована куля з малюнком героїв мультфільму - Джейк і пірати Нетландии 6602-3251
  Квадратна фольгована куля з малюнком героїв мультфільму - Джейк і пірати Нетландии. Ціна - 75 грн. Розміри близько 45см
 • Подарунок хлопчикові на дитячий день народження - Череп пірата з шаблями 6607-0180
  Подарунок хлопчикові на дитячий день народження - Череп пірата з шаблями. Велика складна фігура на піратську вечірку. Вартість черепа - 155грн
 • Чорний піратський корабель. Повітряна кулька 6607-1043
  Чорний піратський корабель. Повітряна кулька складної форми, наповнюється гелієм і служить в якості подарунка або прикраси в композиціях на тематичних піратських вечірках. Вартість кульки - 115 грн
 • Пірат Джейк. Велика ходяча фігура фольгована куля 6608-3014
  Пірат Джейк. Велика ходяча фігура - 600 грн. Ходяча фігура з гелієм у вигляді Пірата Джейка. Завдяки тонкій фольгированной плівці пірат Джейк знаходиться в хорошому стані від однієї до чотирьох тижнів. У нижній частині кулі кріпиться невеликий грузик, який не дає йому злетіти. Фігура куля оживає від легкого подиху вітру і починає переміщатися, що викликає захват і море позитивних емоцій як у дітей так і у дорослих. Така куля можна використовувати як подарунок для дітей на будь-якому заході.

Діти в захваті від безстрашних піратів!

Капітан Джек Горобець і пірат Джейк з Нетляндіі стали такими ж улюбленими персонажами, як і герої казок! Таку популярність легко пояснити, адже пірати безстрашні, мужні, сміливі та хоробрі!

Подаруйте дитині повітряну кульку піратської тематики і побачите, як в його очах з'являється азарт і відвага! Оригінальним і неповторним подарунком є ​​ходяча фігура пірата Джейка, з таким подарунком можна гратися і фотографуватися, а саме це й потрібно для справжнього щастя дитини!

Піратська тематика безмежна і у нас ви можете купити повітряні кулі:

 • у формі черепа пірата з кістками або шаблями;
 • пірата Джека з Нетляндіі;
 • корабель піратів;
 • з написами для Дня Народження і вечірки в піратському стилі.

Успіх гарантований, бо кульки унікальний варіант оформлення!

Всі фольговані кулі з тематики Пірати можна подивитися тут

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ