Главная » Фольга » Серця, Зірки, Кола

Фольговані кулі одноколірні серце, коло, зірка

Фольговані кулі це повітряні кулі особливого виду, з використанням спеціального фольгованого матеріалу. Основна відмінність таких куль від латексних — вони можуть досягати лише обмежених розмірів, які задані формою кулі. Але при цьому фольговані повітряні кулі більш міцні, ніж латексні аналоги.

Зараз ми використовуємо кращі одноколірні фольговані кулі виробництва CTI, США Америка. Купити одноколірні фольговані кулі — серце, коло, зірка можна оптом і в роздріб в Києві та в Україні. Доставка ненадуті одноколірних фольгованих кульок по Україні за допомогою Нової пошти.

 • Фольгавана куля Зірка червона металік 1483-6001
  Фольгавана куля Зірка червона металік. Ціна з гелієм - 65 грн. Фольгована куля. Розмір кульки - 22 дюймів.
 • Фольгована куля Зірка бірюзовий металік, фольгована куля 1181-3032
  Фольгована куля Зірка бірюзовий металік, фольгована зірка. Ціна з гелієм - 50 грн. Розмір кульки - 17 дюймів.
 • Велика фольгована зірка золота металік 1483-6004
  Велика фольгована зірка золота металік. Ціна з гелієм - 65 грн. Фольгована куля зірка. Розмір кульки - 22 дюймів.
 • Фольгована куля чорна зірка металік 1483-6009
  Фольгована куля чорна зірка металік. Ціна з гелієм - 65 грн. Фольгований куля зірка. Розмір кульки - 22 дюймів.

Наповнення гелієм таких куль відбувається у нас в магазині за допомогою спеціальних редукторів. Ми це робимо для того, щоб всередині не створювався надлишковий тиск газу і кулю не розірвало.

Найчастіше використовуються стандартні форми однокольорових куль з фольги — коло, серце і зірка. В даний час в допомогу до них, для великих творчих прикрас, з'явилися — зигзаги, півмісяці, конуси і чотириконечні зірки і панелі для декорацій. Професіонали використовують у своїх композиціях міні і макро фольговані кулі.

Поєднання різних форм і кольорів дозволяють створити грандіозні конструкції. Особливо радує дітей і справляє незабутнє враження спеціальне зображення на поверхні кулі, яке надає йому яскравий блиск.

Гамма кульок різноманітна — червоні, помаранчеві, жовті, лайм, зелені, блакитні та сині, рожеві і фуксія, чорні, срібло і білі. Красиві кольори — античне золото і платинове срібло.

У кожної кульки є свої відтінки — світліше і темніше. Тому можна точніше підібрати колір кульки до загальної гамі прикраси приміщення.

Ще 94 види одноколірних фольгованих кульок можна подивитися в розділі «Серця, Зірки, Кола» в російській версії сайту

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ