Главная » Фольга » Фіксікі

Фіксікі з повітряних куль

Мультиплікаційний серіал «Фіксікі» створений аніматорами для всієї родини. Мультфільм розповідає про сім'ю Фіксікі, невеликих прикольних чоловічків, які живуть в різній техніці і ремонтують її.

На нашому сайті Ви можете купити повітряні кулі Фіксікі з гелієм. Так само ми можемо виготовити фігурку для дитячого дня народження. Тіло скручується з маленьких кульок або ШДМ. Висота чоловічків може бути різна — від 50 см до 1,5 метра.

Замовити кулі Фіксікі на дитячий день народження можна в декількох варіаціях:

  • Зв'язка гелієвих кульок під стелю з малюнками нулики і Сімки.
  • Фонтани - невелика конструкція, з грузиком внизу. Вгору піднімаються гелієві фольговані кулі із зображенням Фіксікі.
  • Фіксікі з куль. Фігурки і чоловічки — Сімка і Нулик. Для голови ми використовуємо фольгованих кульку, а тіло робимо з латексних куль.
  • Цифри на день Народження. До звичайних цифрам ми додаємо тематичне прикраса в стилі Фіксікі.
  • Паперовий посуд для столу, пневмохлопушкі, гудки, ковпачки й гірлянди Фіксікі на стіну.
Фіксікі нулики у формі повітряної кулі з мультфільму Фіксікі

Голова Нулика. Повітряна куля.

Головний герой популярного мультфільму. Купити такий подарунок можна на дитячий день Народження. Літаючий фольгований кулька порадує Вашого малюка і у Вас з'явиться багато вільного часу.

Ціна свободи – 215 гривен

Сімка Фіксікі повітряна кулька з мультфільму Фіксікі

Повітряна кулька у формі голови Сімки.

Куля наповнюється гелієм і може літати в повітрі. При замовленні фігури головної героїні Фіксікі, куля наповнюється повітрям і приєднується до тіла з помаранчевих і жовтих кульок. Доставка по Києву можлива в будь-який час.

Вартість кульки з гелієм – 215 гривен

Два Фіксікі - Нулик і Сімка вітають з Днем Народження

Нулик і Сімка разом на день Народження.

Великий круглий кульку з фольги з фото головних Фіксікі. Куля наповнюється гелієм. Це подарунок дитині на день Народження або коли йдете в гості до друзів.

Вартість – 120 гривен

кРізнобарвні кулі з гелієм Фіксікі

Кулі з малюнками Фіксікі

Різнокольорові кульки з малюнками Фіксікі з двох сторін. Розмір куль — 30 см або 12 дюймів. Наповнюється гелієм з додатковою обробкою Хай-Флоат.

Вартість кульки з гелієм 31 гривна

Замовити кулі Фіксікі з доставкою

Різнобарвні кулі з гелієм і малюнком Фіксікі.

Великі кулі на дитячий день народження. Купити кульки можна поштучно в нашому магазині. Розмір кулі — 35 см або 14 дюймів.

Ціна кулі з гелієм 35 гривен

Фіксікі кулі на день народження дитині

Кулі з Фіксікі в Києві.

Великі різнокольорові кулі з Фіксікі. Друк зроблена на всій кульці. Наповнюються гелієм, до хвостиком яких прив'язується різнобарвна стрічка. Розмір кулі  35 см або 14 дюймов.

Вартість повітряної кулі з гелієм 38 гривен

 

Фігурки Фіксікі з повітряних куль.

Фігурка чоловічка нулики з повітряних кульок Фігурка Сімки з повітряних куль Два головні герої мультфільму Фіксікі Нулик і Сімка - фігури з фольгованими головами Цифра 3 на день народження дитині в стилі Фіксікі


Также у нас можно приобрести карнавальную атрибутику с рисунками фиксиков – тарілки і стакани, ковпачки на голову, трубочки і дуделкі. А на стіну, для дитячого свята, можна повісити гірлянди з веселими Фіксікі. Всю колекцію можна подивитися тут.

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ