Главная » Фольга » 14 Лютого

Повітряні кулі на День святого Валентина

14 лютого — один з найважливіших днів у році для тих, хто закоханий, або тих, хто по-справжньому сильно любить! Кожному цікаво, як зробити кращий подарунок і підкорити серце дорогої вам людини? У такій ситуації на допомогу приходять незамінні помічники, які завжди виручали в ситуаціях, коли потрібно терміново і оригінально привітати близьку людину. Мова йде, звичайно ж, про повітряні кульки!

Здивуйте вашу другу половинку — подаруйте валентинку з кульок!

Всі звикли, що на 14 лютого прийнято дарувати красиві валентинки з побажаннями. А хочете виділитися в цей день? Тоді одним з найпростіших і дієвих способів буде купити червоні серця кульки з написами «Я тебе люблю» і «З любов'ю». «Повітряна валентинка», відмінно розповість про ваші почуття до коханої людини. Традиційно символом 14 лютого є червоне серце, і саме тому, щоб найбільш ефектно підкреслити важливість такого свята ми рекомендуємо вибрати красиву композицію з фольгованих кульок у формі серця.

 • Червоне серце 6602-0411
  ILY Серця на червоному тлі - 75 грн (45 см)
 • Фольговане серце з вирызками з газет 4121-4581
  Фольговане серце "З Днем Св. Валентина" вирізки з газет - 65 грн.
 • Фольговане серце в смужках 4121-4813
  Фольгована повітряна куля у формі серця з яскравими смужками на День Св. Валентина - 65 грн.
 • Серце з квіточками на День Закоханих 4121-4680
  Фольгована кулька-серце на День Закоханих з квіточками - 65 грн.

Повітряні кульки серця допоможуть створити справжній шедевр, перед яким точно не встоїть ваша друга половинка. Основу таких валентинок складають фольговані серця. Такі кульки навіть краще, ніж латексні, бо вони довше літають, а також виглядають більш нарядно! Вся справа в тому, що виготовлені вони з якісного матеріалу — майларової плівки. Кожен відблиск світла буде ефектно відбиватися від кульок і викликаючи тим самим додатковий заряд позитиву.

Купити повітряні кульки серця можна і з малюнком і без. Універсальність такого подарунка полягає в тому, що подарувати його можна як дівчині, так і хлопцю.

Кулі на 14 лютого — невід'ємний атрибут підготовки до свята!

Якщо ви не знаєте з чого почати підготовку до Дня Закоханих, то кращим вашим варіантом точно буде рішення купити червоні серця кульки, або букет кульок квітів з фольги.

Самим бомбезним варіантом з року в рік залишається організація запуску в небо повітряних кульок сердець. Шляхом математичних підрахунків і дослідним методом ми змогли визначити оптимальну кількість повітряних куль, яка здатна привести в захват кожного — 50 червоних сердець! Фантастичний ефект від того, як 50 кульок розлітаються по небу ви відразу ж побачите на обличчі людини, якій адресований такий подарунок у вигляді задоволеної і непідробної посмішки. Сотні фотографій з такої події відразу ж облетять всі соціальні мережі!

Схожі сторінки:

Червоні серця кульки з гелієм до 14 лютого.

Швидкі подарунки - фонтани і стійки на день Закоханих.

Квіти и букети із кульок на день святого Валентина.

Прикрашання повітряними кульками 14 лютого.

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ