Главная » Фольга

Фольговані кулі з малюнком

Звертаємо Вашу увагу, що всі ціни в цьому розділі вказані за кульки з гелієм в надутому вигляді. Якщо в розділах немає цін, то їх можна уточнити по телефону.
Для надування фольгованих кульок (крім окремих випадків) використовується тільки гелій. Щоб замовити наповнення своїх повітряних кульок гелієм, можна звернутися до наших менеджерів. Але як правило купити десь кулі та окремо наповнювати їх гелієм виходить дорожче.

Доставка фольгованих кульок з гелієм здійснюється тільки нашою кур'єрською службою і на автомобілях нашої компанії. З вартістю Ви можете ознайомитися в розділі Доставка куль.

Час польоту фольгованого кулі з гелієм в приміщенні складає в середньому від тижня до місяця. Ми даємо гарантію на політ у приміщенні фольгованих кульок з гелієм в момент передачі куль клієнтові або під час придбання в нашому магазині. Дати гарантію на місяць ніхто не зможе, тому що не ручається за правильне використання повітряних куль.

Фольгований кулі надуваються за годину до виїзду. Досить 5 хвилин, щоб зрозуміти чи мікротріщина або дірочка в кульці. Якщо є заводський брак, то кулька протягом п'яти хвилин стане м'яким і збільшиться розмір складок. Такі кульки наша компанія змінює на нові.

Якщо фольгований куля знаходиться в стані спокою і не схильний до дії зовнішніх чинників, то час його польоту може бути і більше місяця, однак, зовнішній вигляд такої кулі після часу вже не буде ідеальний.

Використання фольгованих кульок з гелієм на відкритому повітрі має ряд особливостей. Т.к. матеріал, з якого зроблена кулька досить важкий, то у таких куль підйомна сила не велика і їх сильнішими "мотає" з боку в бік на вітрі. У таких випадках повітряні кульки з гелієм повинні бути частиною повітряної композиції, яка закріплюється стаціонарно.


Яндекс.Метрика

ВВЕРХ