Главная » Кулі з гелієм » Новорічні кулі

Повітряні кулі на Новий Рік

Напередодні Нового Року у кожного з нас буває страшенно обмаль часу. Саме тому до вибору подарунка потрібно підійти заздалегідь і ретельно обміркувати всі нюанси, щоб уникнути провалу. Підібрати розкішний презент, який би привів у захват дорогу вам людину, не так і просто! Всі люди різні і в усіх різні смаки і переваги, свої хобі, а це перетворює процес вибору новорічного подарунка в копітке заняття, але у нас є для вас приємна новина. Ідеальний подарунок на Новий Рік існує!

Повітряні кульки на Новий Рік — ваш тріумфальний вибір!

Чому новорічні повітряні кулі варіант, який може перетворити Новий Рік в справжнє торжество? Вся справа в тому, що повітряні кулі люблять усі без винятку і діти, і дорослі, а це означає те, що від такого подарунка залишаться задоволені всі!

Замовте на Новий Рік кулі з гелієм, і ви побачите таку реакцію:

 • посмішка миттєво осяє обличчя того, кому призначений подарунок;
 • по приміщенню поширюється дитячий сміх;
 • всюди спалахи фотоапаратів і мобільних телефонів!

Причому ефект від такого подарунка настає миттєво і буде продовжуватися протягом усього свята! Повітряні кульки з гелієм літатимуть близько 10-12 годин, а при обробці спеціальною рідиною Привіт-Float і кілька днів! Такого часу достатньо, щоб Новий Рік наповнився радістю.

 • Повітряна кулька сніжинка 6503-3045
  Сніжинки металік (30см, виробництва Італії, срібло)
 • Повітряна кулька З Різдвом 6503-3046
  З Різдвом (30см, виробництво Італії, пастель)
 • Повітряна кулька зі сніжинками 6503-0257
  Сніжинки (30см, виробництво Бельгії, пастель)
 • Повітряна кулька сніжинка біла 6503-3044
  Сніжинки металік (30см, виробництва Італії, білі)
 • Повітряна кулька З Новим Роком 6503-0254
  З Новим Роком (30см, виробництво Бельгії, пастель)
 • Повітряні кульки різнокольорові З Новим Роком 6503-0253
  З Новим Роком (30см, виробництво Бельгії, пастель асорті)
 • Повітряні кільки ассорті З Новим Роком 6503-0202
  Кулі з Новим Роком (35см, Виробництво Бельгії, пастель асорті)

А як можна оригінально подарувати новорічні повітряні кулі?

З тим фактом, що на Новий Рік кульки найкращий подарунок вже ніхто не сперечатиметься. Тепер потрібно тільки дізнатися, як підсилити ефект від такого подарунка. Щоб дати відповідь на це питання потрібно відповісти спочатку на таке — що може бути краще, ніж одна новорічна повітряна куля? Відповідь очевидна — багато новорічних кульок! А якщо зробити новорічне оформлення кулями, то тут вам просто гарантований сенсаційний успіх від таких декорацій! Похвала гостей буде вам найкращим подарунком під ялинку!

Немає часу на прикрашання кулями нового року? Тоді до ваших послуг весь досвід і майстерність наших оформлювачів. З прикладами вже готових новорічних оформлень ви можете ознайомитися тут.

Для більшої ефектності новорічних прикрас з куль можна і навіть потрібно використовувати фольговані кульки, адже вони виглядають просто розкішно! На багатий асортимент новорічних кульок з фольги ви можете подивитися тут.

ВВЕРХ