Главная » Кулі з гелієм » Кульки на 23 лютого

Камуфляжні кулі з гелієм

Камуфляжні кулі з гелієм — це оригінальний спосіб прикрасити чоловічt свято — 23 лютого! Всі знають, що яким би серйозним не був чоловік в душі він завжди залишається дитиною, а що ж в дитинстві нам доставляло неймовірне задоволення? Правильно — повітряні кулі!

Напередодні 23 лютого в голові практично в кожної дружини, дівчини, мами і просто жінки з'являються думки «Що ж подарувати своєму захисникові?». І тут як ніколи вчасно повинна народитися ідея — камуфляжну кульку з гелієм! А якщо ви хочете по-справжньому здивувати свого чоловіка, то можна замовити цілий букет, вигадливу композицію або навіть фігуру з повітряних куль! Можете тільки уявити собі, скільки ж викличе посмішок цілий танк з куль з гелієм! Повірте, абсолютно неважливо хто ваш чоловік військовий, скрипаль, спортсмен, лікар або бізнесмен кожному до душі прийде такий подарунок як ціла кімната в повітряних кулях.

Якщо ж ви затіяли вечірку на роботі в честь цього всіма улюбленого свята, то тут, звичайно, вам не обійтися всього лише парочкою мілітарі куль. Наша компанія готова створити справжню камуфляжну міні-країну у вашому офісі. Головним достоїнством наших повітряних куль з гелієм є їх якість: можете бути впевнені, що вся ця зелена, кольору хакі, камуфляжна повітряна краса провисить до кінця самого жаркого свята і буде тільки радувати своїм виглядом кожного учасника цього галасливого дійства.

Продаж гелієвих кульок мілітарі.

Кулі військових кольорів (хакі, зеленого, камуфляжного) — це можливість нам подарувати кожному чоловікові по усмішці на їх законне свято 23 лютого! Не пропустіть і ви таку можливість, адже все, що вам потрібно зробити, так це замовити в нашому магазині необхідну кількість куль, а також визначити в якому вигляді подати це «повітряне блюдо» — у формі композиції, букета, фігури, предмета або просто прикрасити ними приміщення. Доставка повітряних куль у Києві вас не повинна лякати, якщо ви звернулися до нас. Ми не змусимо своїх клієнтів мчати через весь Київ з хмарою повітряних кульок, це наша приємна турбота. Кур'єрська служба нашої компанії привезе в будь-яку точку столиці будь-яку кількість повітряних куль. Це все для того, щоб подарувати вам і вашим близьким найприємніші і теплі емоції в цю зимову пору!

Камуфляжні кульки на 23 лютого

Камуфляжні кульки на 23 лютого

Великі кулі з гелієм трьох відтінків зеленого кольору з камуфляжній забарвленням. Кульки наповнюються гелієм. З додатковою обробкою можуть літати до 2х-3х тижнів.Країна виробник –Бельгія (Belbal).

Вартість кульки з гелієм 36 гривен

Кулі мілітарі до Дня захисника Вітчизни – купити в Києві.

Військові кулі мілітарі до Дня захисника Вітчизни

Барвисті кулі темнозеленого кольору з малюнком мілітарі по всьому кульці. До кожного кулі прив'язується стрічка, за допомогою якої можна прикрасити приміщення.Країна виробник –Італія (Gemar).

Вартість кульки з гелієм 36 гривен

Різнокольорові кулі до 23 лютого та дня захисника вітчизни

Різнокольорові кулі до 23 лютого

Ці повітряні кульки вже поменше розміром 28-30 см. Але навіть у невеликій зв'язці з 30-40 куль створюють ефект «Вау». Кулі відпускаються під стелю із закрученими стрічками.Країна виробник –Бельгія (Belbal).

Вартість кульки 29 гривен

Прикраса повітряними кулями до 23 лютого та дню захисника вітчизни.

Прикраса офісу, магазину до Дня захисника Вітчизни.

Продаємо великі композиції з кульок, але які не займають багато місця. Вони досить легкі і ними, навіть тендітна дівчина, може прикрасити приміщення до 23 лютого.

Вартість композиції – 520 гривен

Камуфляжна зірка - фольговані кулі кольору мілітарі.

Фольговані кулі кольору мілітарі.

Кульки з фольги красиво поєднуються з звичайними латексними кулями. І частіше їх застосовують як центральні та головні кулі, які краще привертають увагу.

Вартість зірки або кола – 115 гривен

Серце з українською символікою в жовтих і синіх кольорах.

Серце p українською символікою.

Фольговане сердечко двох кольорів – жевтого і синього. Наповнюється гелієм. Купити кульку з українською символікою можна на державні свята України.

Вартість кульки з гелієм – 115 гривен

Фігури дівчаток з повітряних куль на 23 лютого.

Фігури дівчаток з повітряних куль.

Прикольні дівчата з повітряних куль ШДМ ,які можна купити як подарунок в офіс або своєму коханому чоловікові.

Вартість фігури дівчини – 1050 гривен

Чоловічки військові з повітряних кульок.

Чоловічки з повітряних кульок.

Ми можемо змайструвати різні фігури чоловічків, танки, літаки або автомати з повітряних кульок. Висота і колірна гама може бути будь-яка. Найчастіше замовник сам вибирає композицію, яка подобатися, або з менеджером вибирають колір кульок.

 

Схожі сторінки:

Прикраса кулями на 23 лютого – зірки, гірлянди, чоловічки і фонтани.

Фольговані кульки - літак, вертоліт, танк, винищувач, цифри 23 та інші.

ВВЕРХ