Главная » Акції » Букет квітів з кульок

Букет квітів з кульок

Останнім часом наша компанія для постійних клієнтів ввела систему бонусів та знижок. Але що ж робити, якщо клієнт хоче купити кулі, але тільки починає з нами працювати? У таких випадках ми пропонуємо на суму замовлення додаткові кулі або композиції в оформленні.
Решта букети і квіти з повітряних куль можна подивитися в нашій галереї

Всі акції Ви можете знайти і прочитати на нашому сайті або уточнити у нашого менеджера.

При оформленні замовлення * від 1000 гривень ви в праві нагадати нашому менеджеру, що хочете отримати букет квітів з повітряних кульок у подарунок ** і що Ви виконали «умови акції» ***. У вигляді подарунок ви отримуєте букет, в якому сьомій яскравих квіточок. Колір кульок (квіточок) ми залишаємо на ваш вибір. Проявіть креативність і поміняйте колір ніжок і серединок в квітках. Гармонійно і стильно виходять квіткові букети в двох кольорах. Наприклад квіти рожеві, фіолетові або блакитні, а ніжки і середікі - білі.

* - Замовлення вважається оформлений, якщо замовник надав всі дані - дату, час, адреса, обмовив кількість куль і композицій, зробив передоплату або оплату.
** - Під подарунком слід розуміти можливість покупки за 1 гривню.

*** - Умови участі в акції подивіться тут.

Інщі квіти з куль і квіткові композиції Ви можете подивитися в нашому каталозі – "Букети квітів" і замовити доставку по Києву.

Яндекс.Метрика

ВВЕРХ